Игорь Мазепа Конкорд инвестбанкир — свой среди всех

Опубликовал 9 Февраль, 2016 в Статьи

Игорь Мазепа Конкорд инвестбанкир в недалекому минулому вважався впливовою фігурою інвестиційного ринку України, з гордістю дивився з обкладинок бізнес-видань, а компанія Конкорд займала кращий офіс столиці країни. Чи не могло не позначитися такий стан речей на фінансових справах компанії — її прибутку захоплювали експертів, а тисячі претендентів мріяли отримати хоч якусь посаду в компанії. Але, що Игорь Мазепа Конкорд демонструють сьогодні?

У минуле відійшла інвестиційна діяльність, а вершину айсберга капіталів займають наступні напрямки: обслуговування сім'ї Януковича, створення платіжної системи для сепаратистів в "ЛНР" і "ДНР", заробіток на зламаних прес-релізах. Після кризи 2008 року імперія Ігоря Мазепи зазнала краху, і навіть кошти клієнтів не змогли її реанімувати. Врятували його від розорення сірі схеми махінацій з чужим бізнесом, та й тісна співпраця з Януковичем, після повалення якого, Игорь Мазепа Concorde Capital не пропав, а знайшов своє містечко в новій владі. Так, і яке тут покарання, коли попереду нові способи заробітку і вельми солідного.

У листопаді 2015 року сюжет про таких заробітках був показаний на національному каналі України. На території "ЛНР" і "ДНР" функціонують термінали мережі QIWI (TYME), за допомогою яких бойовики успішно переводять у готівку грошові перекази на захоплених територіях. Власником терміналів вважається Ігор Мазепа, а діяльність проста — рахунок клієнта є номер мобільного телефону, а більше ніяких персональних даних вводити не потрібно. Через деякий час в офісах компанії QIWI пройшли обшуки, були арештовані всі рахунки, наводилися докази того, що системою терміналів активно користувалися сепаратисти в суто кримінальних і незаконних цілях. Додатково були заблоковані 250 терміналів, що належали колись успішного інвестору, проте останній ніяк не визнає свою причетність до гаманців терористів. Тільки детальне вивчення документації, серверів компанії незабаром розкриє всі карти, і чим на цей раз буде крити Ігор Мазепа?

 Игорь Мазепа Concorde

Теги/метки: Игорь Мазепа Конкорд, Игорь Мазепа Concorde, Игорь Мазепа