Обзор American Whey Protein від Stark Pharm

Опубликовал 6 Март, 2018 в Статьи

American Whey Protein від Stark Pharm – суперконцентрований антикатаболічний препарат для прискореного відновлення після виснажливих тренувань – концентрат молочної сироватки. Повноцінний набір незамінних амінокислот дозволяє не просто прискорити відновлювальні процеси, але і підвищити силові показники, особливо в базових вправах. Регулярний прийом протеїну вже на перших тижнях дає візуальний ефект, а через місяць систематичного вживання помітно підвищується як вибухова, так і загальна сила. Зрозуміло, при цьому необхідно регулярно відвідувати тренажерний зал або спортивну секцію.

American Whey Protein Stark Pharm – протеїн преміум-класу, виготовлений на території США компанією Leprino Foods USA з дотриманням міжнародних стандартів якості і розфасований в Україні. У кожній порції (в даному випадку пробник в два рази менше звичайної порції) 24 грами ультраконцентрованого білку молочної сироватки, 6,7 грам ВСАА, а також інші незамінні і замінні амінокислоти, що підтримують позитивний баланс азоту.

Швидкість абсорбування препарату не більше 20-40 хв – залежить від індивідуальних метаболічних процесів. Тобто, через півгодини після вживання протеїнового коктейлю з American Whey Protein блокуються катаболічні процеси на тлі активізації метаболічних і регенеруючих функцій організму. В даному випадку результат безпосередньо залежить від отриманого під час тренування сумарного тоннажу – чим більше пошкоджується м’язова тканина, тим більш гіпертрофована вона буде згодом. Прийом American Whey Protein просто необхідний, так як містить всі незамінні амінокислоти, які є будівельним матеріалом для м’язів. Їх недолік може тільки нашкодити при надмірних тренуваннях, тобто якщо посилено займатися в залі і не задовольняти добову потребу в білку, то прогресу не буде. В даному випадку ви можете купити протеїн, створений за міжнародними стандартами якості, що нічим не поступається брендовим аналогам за дуже прийнятною ціною.

Плюси American Whey Protein

  • Дуже приємна ціна на тлі колосальної ефективності
  • Повноцінний набір протеїногенних амінокислот
  • Відсутність домішок (швидкі вуглеводи, соя та ін.)
  • Клінічно чистий препарат без ГМО
  • Наявність високої порції ВСАА (більше 6 грам)
  • Більше 5 грам глутаміну в порції
  • 24 грама білку в кожній порції (в пробнику сама порція в два рази менше)

Рекомендації щодо застосування American Whey Protein

Розкрийте баночку і висипте порошкову суміш в шейкер, наповнений попередньо молоком або водою не більше ніж на 200 мл (інакше смак буде дуже водянистий). Збовтайте. Продукт готовий до вживання.

Джерело: http://avto-bazar.com.ua/partners-articles/auto-articles/shcho-da-sportivne-harchuvannya-nesportsmenam.html